Wczytuję dane...
Pomoc

Dlaczego mam podać numer telefonu?
Numer telefonu jest jedną z najważniejszych informacji - to dzięki niemu sklep lub kurier z paczką możemy się z Państwem bezpośrednio skontaktować. Dlatego zastrzegamy sobie prawo do odrzucania zamówień z błędnymi numerami telefonów kontaktowych.

Co oznacza przekreślona cena?
Przekreślona cena przy towarze oznacza iż w chwili obecnej towar jest sprzedawany w cenie promocyjnej, umieszczonej poniżej przekreślonej ceny.

Złożyłem zamówienie i nie wiem gdzie mam wpłacić należność za zamówiony towar.
Zapłaty za zamówiony towar należny dokonać dopiero po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji. W tym potwierdzeniu otrzymacie Państwo numer konta na który należy dokonać wpłaty- jeśli wybrali Państwo przedpłatę. Numer konta dostępny jest także w dziale "KONTAKT" na stronie sklepu.

Dlaczego dostałem w potwierdzeniu przyjęcia zamówienia numery kont do wpłaty skoro wybrałem pobranie.

Nasz system pozwala na wysłanie tylko jednego - standardowego powiadomienia o przyjęciu zamówienia, dlatego zawarte są w nim wszystkie potrzebne informacje do realizacji zamówienia. 

Złożyłem zamówienie a nie dostałem żadnej informacji o potwierdzającej złożenie zamówienia.
Nasz system automatycznie wysyła potwierdzenie złożenia zamówienia na adres podany przez Państwa. Jeśli nie dostali Państwo takiego maila może to oznaczać iż podany przez Państwa e-mail był błędny i potwierdzenie zostało wysłane na ten błędny adres lub zamówienie nie zostało złożone poprawnie. W przypadku gdy nie dostali Państwo potwierdzenia złożenia zamówienia - prosimy o przesłanie takiej informacji na adres biuro@fantastyczne-zakupy.pl.

Czy zostanę poinformowany o wysyłce zamówienia?
W dniu wysyłki Państwa zamówienia (już po przekazaniu nadaniu przesyłki) otrzymają Państwo potwierdzenie wysyłki zamówienia.